Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

POKOJE dla STUDENTÓW - Częstochowa / Pl. Bieganskiego

mapa
  • typ Pokoje
  • data dodania 12.08.2013
  • ważne do 27.08.2013

Do wynajęcia trzy pokoje w klimatycznym mieszkaniu studenckim na I piętrze w kamienicy w samym centrum miasta (Pl. Biegańskiego). Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na plac i Ratusz.

Przyjazna okolica centralnego skweru Częstochowy z zielenią. W kamienicy sklep, restauracja, tuz obok: bary, puby, kino, teatr, kręgielnia, przystanki autobusowe i tramwajowe.

Mieszkanie w kamienicy życzliwej studentom: możliwość przechowywania rowerów w garażach na podwórku, udostępniania dodatkowych pomieszczeń na okazjonalne imprezy, WI-FI etc.

Mieszkanie wyremontowane, w łazience płytki. Składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, kuchni z częścią jadalną, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Dwa duże pokoje o powierzchni 23 m². i jeden mały pokój 14,3 m² . Możliwość wynajęcia pokoi jako jednoosobowych lub w więcej osób. Cena od osoby w pokoju jednoosobowym to 400 zł a dwuosobowym 280 zł. Pokoje są jeszcze nieumeblowane ( do wykorzystania meble dostępne w kamienicy), istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrza.
Budynek częściowo monitorowany.

Zwierzęta akceptowane za zgodą współlokatorów.

Zapraszamy do oglądania mieszkania.

Kontakt telefoniczny pod numerem

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!