Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Pokój 2-osobowy do wynajęcia

mapa
  • dzielnica Siedlce
  • ulica Kartuska 92/7
  • cena 900 zł + opłaty
  • typ Pokoje
  • data dodania 10.06.2012
  • ważne do 25.06.2012

Witam, mam do wynajęcia pokój 2 osobowy mieszkaniu dwupokojowym. Wejście z korytarza. Cena za wynajem pokoju 900 zł + opłaty.
Swobodny dostęp do łazienki i kuchni. Na wyposażeniu mieszkania jest pralka, kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem,kuchenka mikrofalowa. W mieszkaniu dostępny jest internet.
W pokoju znajdują się dwa tapczany, telewizor, duża szafa, komoda, szafka na książki, lustro,lampa stojąca. Mieszkanie jest rok po remoncie.
Dostęp do przystanku autobusowego(Zakopiań„ska) i tramwajowego(Ciasna) ok 2 min drogi. Dojazd na Starówkę, Dworzec Główny SKM ok 7 min. Łatwy dojazd na Politechnikę Gdań„ską bezpośrednim tramwajem numer 12(ok 16 minut) oraz na Uniwersytet Gdań„ski (ok 29 minut).
Możliwość wynajęcia pokoju na okres wakacji najlepiej pracującym studentom, z możliwością przedłużenia umowy na okres akademicki.

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!