Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Pokój jednoosobowy, blisko KUL, Tesco

mapa
  • dzielnica Czuby
  • ulica Ułanów
  • cena 580 zł + opłaty
  • typ Pokoje
  • data dodania 03.03.2013
  • ważne do 18.03.2013

Mam do wynajęcia pokój 1-osobowy w mieszkaniu bez właściciela. Mieszkają tam już obecnie 2 osoby (2ch spokojnych, kulturalnych studentów I roku KUL). Mieszkanie jest duże, jasne, zadbane - wynajmę jeden pokój najchętniej dla studenta, chłopca.

Idealne dla kogoś, kto chce mieszka㇠spokojnie i komfortowo.

Pokój jest naprawdę spory - wida㇠na załączonym rzucie mieszkania (&quot;sypialnia&quot;). Może nawet zosta㇠wynajęty 2-osobom (cena pewnie byłaby symbolicznie większa, do ustalenia).

Przepraszam, ale na zdjęciach są 2 łóżka, coraz to ustawione inaczej :) Można je sobie ustawi㇠dowolnie, lub jedno zabierzemy do piwnicy. Oczywiście na stanie biurko do nauki.

Mieszkanie ma 55 m2. Jest zadbane i dobrze wyposażone. Świetna lokalizacja - KUL (przy Al. Kraśnickiej), TESCO, OBI, spokojna, ładna okolica. Kuchnia oddzielna. Stan mieszkania oceniam na BARDZO DOBRY.

5 min do przystanku 5732 - &quot;Szpital Wojewódzki 02, ul. Kraśnicka&quot;, autobusy, kilka linii trolejbusowych do centrum.

- nowe budownictwo
- pełne umeblowanie, biurka, rolety i drzwi antywłam.
- lodówka, mikrofala, pralka. To solidne markowe sprzęty.
- oddzielne WC i łazienka
- płynna regulacja kaloryferów,
- w każdym pokoju po kilka gniazdek prądu
- jasne zasady rozliczeń„ za media (prąd, gaz, woda)
- Kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czynszu
- niedaleko duzy sklep osiedlowy i targ, spacerem 10 min od TESCO, 15 min piechotą od LeClerk, Media Markt, Lidl.
- parking pod blokiem (możliwy pilot od wjazdu)

Mieszkanie jest niezdewastowane i czyste.
Mieszkanie znajduje się na parterze. Okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna. Posiada rolety antywłamaniowe przydatne np. przy dłuższych wyjazdach. Okna wychodzą wsch-zach.

Dodatkowe opłaty:

media wg liczników: gaz, woda, prąd. Czynsz do spóldzielni wliczony w cenę wynajmu. Oplaty za media zależnie od indywidualnych potrzeb szacuję na do 100 zł. miesięcznie

Na maila moge wysła㇠film - spacer po mieszkaniu na Youtube

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!