Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Pokój 1 os. w mieszkaniu studenckim przy UM i akademikach

mapa
  • typ Pokoje
  • data dodania 08.01.2019
  • ważne do 22.01.2019

Pokój jednoosobowy w mieszkaniu studenckim w samym sercu miasteczka akademickiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Mieszkańcami są studenci UM, dzięki czemu możesz zachować klimat akademickiej społeczności jednocześnie żyjąc w warunkach domowych. Bez wspólnych kuchni i łazienek, które przypadają w akademikach na całe piętro i są wieloosobowe :) Poza tym, dlaczego nie skorzystać z pomocy lub porady drugiego kolegi lub koleżanki?

Oszczędź czas i pieniądze na dojazdy - mieszkanie jest zaraz przy budynkach Uczelni. Zamiast tracić czas na dojazdy i stanie w korkach przeznacz go na spotkania ze znajomymi z roku, albo po prostu na naukę, której nie ma mało :)

Mieszkanie jest zaraz przy budynkach Uczelni i w bezpośrednim sąsiedztwie akademików. Nie tracisz kontaktu z bracią studencką. Twoi bliscy nie muszą się o Ciebie martwić gdy wracasz po zmroku z zajęć, gdy mieszkasz na drugim końcu miasta.

W mieszkaniu jest wszystko czego potrzebujesz do życia. W pełni wyposażona kuchnia (kuchenka mikrofalowa, czajnik, piekarnik, lodówka) łazienka (z pralką), telewizja, internet (ale komputer musisz mieć już własny:) Pokoje są w pełni umeblowane. Na korytarzu jest przestronna szafa przesuwna, w której możesz spokojnie przechowywać np. swoje ubrania zimowe. Chcesz zabrać ze sobą rower lub narty na wyjazdy zimowe z Uczelni? Nie ma problemu - do mieszkania przynależy też piwnica. Jeżeli posiadasz samochód, to możesz bez obaw o niego i miejsce do zaparkowania zostawiać go na zamykanym bramą na pilota parkingu należącym do bloku. Sam blok należy do tzw. nowego budownictwa, nie znajdziesz w nim piecyków gazowych…

> pokój umeblowany
> blisko centrum
> bardzo dobre warunki, nowe budownictwo
> w samodzielnym mieszkaniu
> przy budynkach Uniwersytetu Medycznego i akademikach,

> 100m do budynków uczelni i szpitali,
> 10m do dwóch przystanków autobus. (w tym nocnych, bezpośrednie połączenie z dworcem BUS, PKS i PKP)

> internet
> kablówka
> pralka
> lodówka
> ogrodzony parking

OGŁOSZENIE TYLKO DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO :)

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!