Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Pokój Lipowa koło PLAZY

mapa
  • typ Pokoje
  • data dodania 25.06.2019
  • ważne do 09.07.2019

Do wynajęcia pokój 1-osobowy w mieszkaniu 2-pokojowym, ul. Lipowa 17 , Lublin, 1 piętro, koło galerii PLAZA. Drugi pokój zajmuje para. Wysoki standard wyposażenia, gdyż pierwotnie mieszkanie nie było planowane pod wynajem. Do dyspozycji lodówka z zamrażalką, pralka, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania. Niskie opłaty licznikowe (ok. 35 zł na miesiąc). Pokój zamykany na klucz.
Lokalizacja mieszkania jest doskonała! Ścisłe centrum miasta, do uczelni UMCS, KUL, PL, UP odległość porównywalna jak z akademików. Do przystanku 25 m, a z niego bardzo dobre połączenie z innymi dzielnicami miasta. Jednocześnie mieszkanie jest bardzo ciche, gdyż okna wychodzą na zielone, zadrzewione podwórko z placem zabaw dla dzieci. Z jednej strony z mieszkaniem sąsiaduje biuro (praktycznie nie uczęszczane), pod spodem - sklep i klatka schodowa (nikomu się nie przeszkadza). Przed oknami zamknięty parking. Blok jest odnowiony z zewnątrz, klatka schodowa czysta i nie śmierdząca.
Pokój będzie dostępny od 1 lipca 2019. Do października mieszkanie samodzielne - drugi pokój pozostaje niezamieszkały!
Zapraszam do obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Cena do negocjacji.

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!