Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Pokój ul.Jutrzenki

mapa
  • dzielnica Czuby
  • ulica Lublin/Czuby/Jutrzenki
  • cena 325 zł
  • typ Pokoje
  • data dodania 07.08.2012
  • ważne do 22.08.2012

Mam do wynajęcia pokój 2 osobowy (ok16m kw)dla pary, albo jednej osoby (650zł za pokój), w mieszkaniu 2 pokojowym 50m kw. Dobra lokalizacja, wszędzie można dojechac: 9, 14, 19, 26, 31, 32, 37, 39, 42, 44, 45, 50. Ul.Jutrzenki,ładna, spokojna okolica.
W pokoju są dwa łóżka plus duża szafa,która pomieści wszystko. Łazienka jest razem z toaletą,nie ma pralki. Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę gazową i lodówkę. Pod blokiem są miejsca parkingowe oraz duży parking koło Stokrotki, gdzie można parkowa㇠samochód.

Pokój jest wolny od 01. 09. 2012
650zł/ za pokój/ mc + opłaty licznikowe
+jednorazowa kaucja250zł, zwrotna przy wyprowadzce

Szukam osób niepalących, na okres minimum roku akademickiego.
Proszę o przemyślenie oferty, w razie pytań„ podaję adres kontaktowy: renatarozek@o2.pl

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!