Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Pokój dla pary / dwóch studentów/ dwóch studentek

mapa
  • typ Mieszkania
  • data dodania 18.10.2012
  • ważne do 02.11.2012

Witam!
mam do wynajęcia pokój dla pary, lub dwóch osób.

Jest to mieszkanie 4 osobowe, 3 pokojowe z kuchnią, łazienką i ubikacją. Mieszkanie znajduje się na Orłowicza, os. Nagórki. Wszędzie blisko:

- przystanek mpk (30, 33, 24, 34, 25, 21 itp. itd.) - 3 minuty drogi

- biedronka- 5 minut

- real - 10 minut (wida㇠z okna)

- lidl - 20 minut

- FaceClub - 30 sekund

- basen akademicki - 20 minut

- kampus 30-45 minut (w zależności od wydziału)

wszystkie wartości podane &quot;z buta&quot; !!!!!

Są to autentyczne liczby w przeciwień„stwie to magicznych cyfr z innych ogłoszeń„ w stylu: &quot;Osiedle Dajtki - do kortowa 10 minut&quot;, &quot;Wspaniały Bartąg - na wydział 15 minut piechotką, 4 minuty busem&quot;

Wracając do mieszkania...

- pokój w pełni umeblowany, przestronny (dużo szafek, na pewno się wszystko pomieści)

- posiada swój własny prywatny balkon

- w mieszkaniu jest pralka

- jest internet i kablówka

- sąsiedzi są spoko

- cisza i spokój

- posiadam PS2 i chętnie z kimś pogram :)

- właściciel to skarb - nie podnosi czynszu z dnia na dzień„, nie zagląda co 2 dni, a jak się coś popsuje to naprawi i nie bierze za to kasy.



Kilka słów o sobie:

Jestem studentem miejmy nadzieje VI roku. Więcej mnie nie ma w domu niż jestem, nie jestem wścibski i szanuje cudzą własność i prywatność (sam sobie to cenię również). Nie jestem także jakiś pomroczony, a wręcz bardzo kontaktowy.


Kogo poszukuje?

- tak jak wspomniałem: parki studentów, dwóch studentów, dwoje studentów

- palisz, nie palisz - nie interesuje mnie to

- najlepiej spokojnych i zrównoważonych



Minusy? Nie ma! :D


Ile za to cudo? 500zł? 400zł? 300zł? No nie przesadziłem, ale za wynajem tego luksusowego apartamentu należy się 350zł od osoby + 17zł za net i kablówkę

Dodatkowo kaucja 200zł (nie jak w wypadku innych mieszkań„ 1000 ziko :))

Cena jak za mieszkanie 4 osobowe i bez potrzeby kupna biletu miesięcznego myślę, że rozsądna i uczciwa. Nie ma żadnych dodatkowych i ukrytych opłat, tajemniczych rachunków za oddychanie i podatku od balkonu. W sensie jest jeden taki niuans: co 3 miesiące przychodzi wyrównanie za wodę i jeżeli przekroczymy limit to dopłacamy. Generalnie taka sytuacja jeszcze mi się póki co odpuka㇠nie zdarzyła.

Kontaktujcie się ze mną na numer:




pozdrawiam i zapraszam

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!