Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

(Centrum - Poznań)miejsce w pokóju do wynajęcia, Jeżyce, ul. Zeylada

mapa
  • dzielnica Jeżyce
  • ulica Zeylanda 6
  • cena 425 zł + opłaty
  • typ Pokoje
  • data dodania 31.01.2019
  • ważne do 14.02.2019

Szukam współlokatora(chłopaka-studenta) do pokoju 20 m² na Jeżycach, ul. Zeylanda(przy samym centrum)w mieszkaniu 5 pokojowym(w 4 pokojach pojedyncze osoby); cena 425 zł+ opłaty, ok. 100 zł, plus internet 20 zł(250 mb/s). Miejsce w pokoju wolne od lutego. Ewentualny Twój współlokator to student z Bydgoszczy obecnie 2 roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Można pisać na priv.

Mieszkanie idealnie nadaje się dla studentów lub osób pracujących. W pobliżu: Wyższa Szkoła Handlu ( 1. min. Pieszo), Uniwersytet A. Mickiewicza, Medyczny, Artystyczny, Akademia Muzyczna (5 min. pieszo), Ekonomiczny, Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Języków Obcych, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wielkopolska Wyższa Szkoła Turystyki i Zarządzania (10 min. Pieszo) i inne.

Lokal posiada 5 niezależnych, słonecznych, ciepłych pokoi: 2x25m², 2x20m², 1x 9m², 11m² kuchnia, 6m² łazienka z natryskiem, wc, umywalka, 1,8m² drugie wc z umywalką, korytarz10m², 5 m² balkon, do mieszkania przynależą 2 małe piwnice - 2,5 m² i miejsce parkingowe. Kamienica po renowacji w 2017 r.

Łazienka z natryskiem , wc, pralką i wyposażeniem, drugie wc, podłogi drewniane w 2 pokojach i na korytarzu, w dwóch parkiety, w małym - panele, kuchnia płytki, w łazience i w wc gres. Nowe: instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, CO z piecem dwufunkcyjnym, nowe tynki i wycyklinowane parkiety. Nowe okna. Umeblowane (w 3 pokojach meble drewniane z dużymi szafami, w 2 meble z płyty, w kuchni płyta dąb sanoma), 7 miejsc do spania, można dostawić łóżka w dużych pokojach. Wyposażone w 2 lodówki, 1 kuchenkę mikrofalową, pralkę do prania, suszarkę, 2 odkurzacze dostęp do internetu przewodowego i bezprzewodowego, telewizji kablowej. Możliwe doposażenie pokoi według życzenia wynajmujących.

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!