Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa

mapa
  • dzielnica Staromieście
  • ulica Konopnickiej 1
  • cena 1300 zł + opłaty
  • typ Mieszkania
  • data dodania 16.07.2019
  • ważne do 30.07.2019

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w centrum Rzeszowa.(I piętro , na Oś. Tysiąclecia, ul.Konopnickiej).
Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (1 jednoosobowy - aktualnie mieszka młoda dziewczyna pracująca , jeden 2 osobowy lub 1 osobowy jesli ktoś chciałby mieszkać w nim sam), kuchni, łazienki, balkonu. Wyposażone jest w podstawowe meble ( szafa wnękowa, szafa ubraniowa, regały, tapczany) i sprzęt AGD (lodówka, zamrażarka , kuchnia, pralka). Bardzo blisko do dworca PKS i PKP (10 minut) , przystanku MKS, rynku, dookoła sklepy.
Mieszkanie dla osób niepalących , pracujących (kobiety, ewentualnie pary), studentek (preferowane kobiety) itp. (max. 3 osoby) . Czynsz najmu wraz z opłatami do spółdzielni za całe mieszkanie 1250 zł. + gaz , energia, woda ,woda zimna – 8,37 zł. za m3 , podgrzanie wody 17,97 zł. za m3. (dwie osoby zużywają średnio na miesiąc 2m3 zimnej i 1,5 m3 ciepłej) ( w mieszkaniu nie ma piecyka gazowego), średnie m-czne koszty gazu przy 2 osobach – 16 zł. ,średnie m-czne koszty energii el. przy 2 osobach – 35 zł., ( średnie na podst. ostatniego najmu), centralne ogrzewanie miejskie płatne w czynszu przez właściciela ,(czynsz do SM płaci właściciel) . Mieszkanie w miesiącu lipcu 2018 roku dmalowane .
Z uwagi na fakt iż sąsiedzi to osoby starsze i rodziny z małymi dziećmi w mieszkaniu nie można urządzać głośnych przyjęć oraz spotkań dużej ilości osób ,mogących naruszać ich spokój. Oglądać można po wcześniejszym umówieniu się z właścicielem lub aktualną lokatorką.

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!