Kawalerki do wynajęcia Mieszkania do wynajęcia Pokoje do wynajęcia < Przeglądaj wg typu ogłoszenia

Ogłoszenie straciło swoją ważność. Nie ma możliwości skontaktowania się z autorem tego ogłoszenia.

Piękne nowe 3 pokojowe mieszkanie Wrocław centrum ul.Piękna

mapa
  • dzielnica Krzyki
  • ulica ul. Piękna 9
  • cena 1950 zł + opłaty
  • typ Mieszkania
  • data dodania 30.08.2013
  • ważne do 14.09.2013

Do wynajęcia nowoczesne, rozkladowe, komfortowe, ciche, umeblowane, wykończone na wysoki standard mieszkanie przy ul. PIĘKNEJ o pow. 70 m2 w centrum Wroclawia w nowo oddanym budynku z 2013 roku.
Mieszkanie sklada sie z 3 pokoi , oddzielnej kuchni, łazienki i osobnej toalety. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w pełni ( wysokiej klasy sprzęt AGD) lodówko-zamrażarka, zmywarka, mikrofala, piecyk elektryczny z płytą ceramiczną, czajnik elektryczny. Pokoje w pelni umeblowane duże łożko + szafa +stolik nocny. W salonie piękny narożnik rozkladany oraz meblościanka z szafą.W korytarzu zabudowana szafa wnękowa. Lazienka i toaleta wykonczona na wysoki standard z podświetleniem led. W łazience jest pralka automatyczna.
Mieszkanie oddane do wynajęcia po raz pierwszy.Osiedle monitorowane. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W pobliżu otoczenia pełna infrastruktura handlowo-uslugowa: centrum handlowe, lidl , biedronka, apteka itp oraz rozwinięta sieć komunikacyjna autobusy, tramwaje.Blisko do dworca PKP , PKS, akademii ekonomicznej oraz medycznej.
Bez pośredników prosimy o kontakt tel

Niniejsze ogloszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisow kodeksu cywilnego oraz innych wlasciwych przepisow prawnych, a dane w niej zawarte maja jedynie charakter informacyjny.

Kontakt z nami

Skonstaktuj się z nami jeżeli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie. Postaram się odpowiedzieć na maila tak szybko jak tylko się da.

Jeżeli masz pytania odnośnie Twojego ogłoszenia, podaj jego ID lub link. Wszystkie pola są wymagane.

Wiadomość została wysłana!